Toți sunt tineri și îi unește muzica in primul rând, dorința de distracție și faptul că îl urăsc pe criminalul Vladimir Putin.
Văd că pe alocuri de întreabă de ce nu sunt toți ucrainenii tineri pe front ?
Din aproximativ 40 de milioane de ucraineni, nu pot fi toți angajați pe front. O parte sunt refugiați cu familiile lor în Europa, o parte frecventează studii superioare. Ucraina are nevoie de oameni tineri și competenți, de viitori profesioniști. Cine va reconstrui și va conduce Ucraina peste câțiva ani.
Nu aș fi intervenit, dar chiar nu putem vedea în ansamblu suferința unui popor atacat. Personal mă bucur să văd tineri care își văd de viață oriunde în lume, la fel aștept să se încheie războiul și să se organizeze orice fel de concerte chiar în Ucraina.



